Global Kargo Edirne Şubesi

Edirne Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Global Kargo Edirne şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Edirne kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 0 392
telefon444 0 392
iconmt2Adres : Bağlar Mahallesi Osmanpaşa Caddesi No:17/A Güneşli - İSTANBUL
haritaBağlar Mahallesi Osmanpaşa Caddesi No:17/A Güneşli - İSTANBUL


Global Kargo Edirne şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Global Kargo Edirne şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Global Kargo Edirne şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Global Kargo Edirne şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Global Kargo Edirne Kargo Şubeleri

Global Kargo Edirne Kargo Şubeleriarrow

    Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Edirne şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.