Express Kargo Mardin Şubesi

Mardin Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Express Kargo Mardin şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mardin kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (482) 213 16 12
telefon0 (482) 213 16 12
iconmt2Adres : Ravza Caddesi Migros Arkası Çavuşoğlu Apt. Yenişehir / Mardin
haritaRavza Caddesi Migros Arkası Çavuşoğlu Apt. Yenişehir / Mardin


Express Kargo Mardin şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Mardin şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Express Kargo Mardin şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Mardin şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Express Kargo Mardin Kargo Şubeleri

Express Kargo Mardin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Mardin şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.