Ceva Kargo Mersin Camlıbel Şubesi

Camlıbel Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ceva Kargo Camlıbel şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mersin Camlıbel kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 324 454 04 85
iconmt2Adres : Bu şube kapanmıstır! Merkez şubeye yukarıdaki telefondan ulaşabilirsiniz.
Ceva Kargo Camlıbel şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ceva Kargo Camlıbel şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ceva Kargo Camlıbel şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ceva Kargo Camlıbel şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ceva Kargo Mersin Kargo Şubeleri

Ceva Kargo Mersin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Camlıbel şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.