Ceva Kargo Diyarbakır Karacadağ Şubesi

Karacadağ Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ceva Kargo Karacadağ şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Diyarbakır Karacadağ kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon :
iconmt2Adres : Bu şube kapanmıstır!
Ceva Kargo Karacadağ şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ceva Kargo Karacadağ şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ceva Kargo Karacadağ şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ceva Kargo Karacadağ şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ceva Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleri

Ceva Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Karacadağ şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.