Aras Kargo Sakarya Sakarya Kurumsal Şubesi

Sakarya Kurumsal Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Aras Kargo Sakarya Kurumsal şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Sakarya Sakarya Kurumsal kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 549 782 07 61
telefon0 549 782 07 61
iconmt2Adres : Tekeler Mahallesi Şehit Nedim Özpolat Sokak No:2/A Adapazarı - SAKARYA
haritaTekeler Mahallesi Şehit Nedim Özpolat Sokak No:2/A Adapazarı - SAKARYA


Aras Kargo Sakarya Kurumsal şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Sakarya Kurumsal şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Aras Kargo Sakarya Kurumsal şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Sakarya Kurumsal şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Aras Kargo Sakarya Kargo Şubeleri

Aras Kargo Sakarya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Sakarya Kurumsal şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.