Aras Kargo Osmaniye Şubesi

Osmaniye Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Aras Kargo Osmaniye şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Osmaniye kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 549 782 10 82
iconmt2Adres : Alibeyli Mahallesi Musa Şahin Bulvarı No:263 - OSMANİYE
Aras Kargo Osmaniye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Osmaniye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Aras Kargo Osmaniye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Osmaniye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Aras Kargo Osmaniye Kargo Şubeleri

Aras Kargo Osmaniye Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Osmaniye şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.