Aras Kargo Mersin Mersin Transfer Şubesi

Mersin Transfer Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Aras Kargo Mersin Transfer şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mersin Mersin Transfer kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 542 440 35 41
iconmt2Adres : Çay Mahallesi 64108 Sokak No:16 MERSİN
Aras Kargo Mersin Transfer şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Mersin Transfer şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Aras Kargo Mersin Transfer şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Mersin Transfer şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Aras Kargo Mersin Kargo Şubeleri

Aras Kargo Mersin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Mersin Transfer şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.