Aras Kargo Kocaeli Batıkaradeniz Şubesi

Batıkaradeniz Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Aras Kargo Batıkaradeniz şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kocaeli Batıkaradeniz kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 549 782 10 73
iconmt2Adres : Ömerağa Mahallesi Dündarçiğit Sokak No:8 Kat:4 D:5 İzmit - KOCAELİ
Aras Kargo Batıkaradeniz şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Batıkaradeniz şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Aras Kargo Batıkaradeniz şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Batıkaradeniz şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Aras Kargo Kocaeli Kargo Şubeleri

Aras Kargo Kocaeli Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Batıkaradeniz şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.