Aras Kargo Balıkesir Balıkesir Tr Şubesi

Balıkesir Tr Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Aras Kargo Balıkesir Tr şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Balıkesir Balıkesir Tr kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 549 781 91 30
iconmt2Adres : Yeni Sanayi Sitesi 49.Sokak No:3 Balıkesir
Aras Kargo Balıkesir Tr şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Balıkesir Tr şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Aras Kargo Balıkesir Tr şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Balıkesir Tr şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Aras Kargo Balıkesir Kargo Şubeleri

Aras Kargo Balıkesir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Balıkesir Tr şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.