Aras Kargo Antalya Antalya Bölge Şubesi

Antalya Bölge Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Aras Kargo Antalya Bölge şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Antalya Antalya Bölge kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 242 257 01 20/22/23
iconmt2Adres : Antalya-Burdur Karayolu Toptancılar Birliği Sitesi 105 Ada A Parsel No:1/5 ANTALYA
Aras Kargo Antalya Bölge şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Antalya Bölge şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Aras Kargo Antalya Bölge şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Antalya Bölge şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Aras Kargo Antalya Kargo Şubeleri

Aras Kargo Antalya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Antalya Bölge şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.